محل تبلیغات شما
+ آقا کلاس ادبیاتی که ورداشته بودم،به حد نصاب نرسید و با 8 نفر ( از حداقل 10) کنسل شد! بعد از پنج شیش هفته که تشکیل شده بود. این الان مسئله ی خوشحال کننده ای نیست ها!  چون سال بعد وسط اون همه درسای سنگین این 3 واحدی رو هم باید جا کنم و این اصلا تقصیر من نیست! نکته اش اینجاست که وسط همه ی کلاسای این ترم و شاید کلاسای کل دوران دانشگام،کلاس ادبیات تنها کلاسی بود که با علاقه سر کلاس مینشستم و دقیقا این برای دومین باره که کلاسای ادبیات من از وسط ترم یهویی تعطیل میشه!( یه بارم ترم یک)  بهرحال! دوتا کتاب ادبیات الان رو دستم مونده که احتمالا استادِ سال بعد هم یه کتاب متفاوت  معرفی میکنه و همه شون میمونن رو دستم! خریدار داره بگید،نصف قیمت میفروشم! 

+ اردوی کویرگردی دانشگاه هم به حد نصاب نرسید و اینم هیچی شد.

+ من نمیدونم این پنجره های اتوبوسا چه مرگشونه! وقتی گرمته باز نمیشن ، وقتی سردته بسته نمیشن.همه شونم اینطوری ان. یه ذره مراعات اَزیز من! دانشجوییم ها! 

+ اگه بدونید چقد این پست رو نوشتم و پاک کردم! اگه بدونید! نمیدونید که!

+ فیلم دیوانه ای از قفس پرید خیلی - خیلی! -  فیلم قشنگی بود. لینک IMDB

+ این بالایی رو . بگید قدیمیه و کهنه است و دیده بودمش و مسخره بود و مال عهد پارینه سنگیه و یاد ژوراسیک افتادم و اینا ، نه من نه شما ها! گفته باشم! همچین آدمی ام یعنی!

+ عکسا تو کل نت پخشن. اینم محض کپی رایتش! :|

بعدانوشت: آخ آخ! علی قاهری! این وبت هم که هوتوتو!  چه کردی باز؟! 

و به همین زودی نوروز 93 !

در باب کوزه گر و کوزه شکسته...

در باب مدرک پزشکی اقدس خانوم،همسایه زری اینا

رو ,هم ,کلاسای ,یه ,ترم ,ادبیات ,حد نصاب ,نصاب نرسید ,رو دستم ,اگه بدونید ,نرسید و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه زندگیم گروه آموزشی درس فرهنگ وهنر استان سمنان ازشیر مرغ تا جون آدمیزاد معلم خصوصی شیمی- تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و دانشگاه 09102878521 ایران کارآفرین آموزش کسب و کار الکترونیکی،کسب و کار اینترنتی،سئو و بهینه سازی سایت، بازاریابی مجازی اینترنتی-هانیه غفرانی مهرآهنگ زرتشت-فروش پیانو دیجیتال,فروش گیتار,خرید ویولن,گیتار,راهنمای خرید پیانو دکتر فیض الله نیازی wearslichmueripp middslumabes